Referencje


W 2014 roku Simplica przeprowadziła dla nas proces założenia spółki i od tego czasu prowadzi pełną księgowości firmy, zajmuje się również płacami, sporządza sprawozdania finansowe oraz reprezentuje spółkę wobec organów skarbowych w czasie przeprowadzanych kontroli. Wszystkie działania realizowane są na najwyższym profesjonalnym poziomie sprawnie i szybko. Emaile nigdy nie pozostają bez odpowiedzi.

Na bazie dotychczasowej współpracy rekomendujemy biuro Simplica jako rzetelnego i godnego zaufania partnera, wykonującego swoje zadania terminowo i z dbałością o powierzone sprawy.

Skan listu referencyjnego: Referencje ACW-SIMPLICA

Agata Wójcik, Członek Zarządu, Cezary Soszyński, Członek Zarządu,

Z firmą SIMPLICA współpracujemy od stycznia 2013r. Świadczone usługi w pełni spełniły nasze oczekiwania w zakresie fachowości i solidności prowadzenia spraw księgowych. Pracownicy firmy nie tylko terminowo wywiązują się ze zleconych zadań, ale dzięki wiedzy i doświadczeniu, sprawnie pomagają rozwiązać bieżące problemy.

 

Rekomendujemy firmę SIMPLICA jako partnera do prowadzenia biznesu, dzięki któremu możemy skoncentrować  się na rozwijaniu naszej  podstawowej działalności, nie martwiąc się o kwestie księgowe oraz podatkowe.

Piotr Świercz, Media Holding - współwłaściciel,

Pozytywne doświadczenia we współpracy z biurem księgowym Simplica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. dają nam podstawę do zarekomendowania tej firmy jako zaufanego partnera, który profesjonalnie poprowadzi księgowość przedsiębiorstwa.

W naszych dotychczasowych kontaktach przekonaliśmy się  o rzetelności firmy w zakresie wykonywania powierzonych zadań, doceniliśmy szybkość, sprawność i terminowość działania oraz fachowość i miłą obsługę.

Radosław Nankiewicz, Event Tourist - właściciel, http://www.event-tourist.pl/

I’ve co-operated with Rafał and Simplica since June 2014, when I was first thinking about becoming self-employed. From the very beginning, even before I signed a contract with Simplica, Rafał was extremely helpful – I had a huge amount of questions and with great patience he answered all of them. I also found that he had a great deal of knowledge about my situation. He knew the answer to every question I asked. (Perhaps this seems like an obvious thing, but before I signed a contract with Simplica I wrote to a few different accountants to choose the best one. I asked them all the same questions, and sometimes I received a response like ‘I’m not really sure’, or ‘I have to call someone to find out’.) Since choosing Simplica as my accountants, I still have questions sometimes, and within a day I always have a detailed reply from Rafał which helps me understand the whole situation. He is always patient, friendly, and happy to answer my questions.

In addition to the high level of day-to-day service I receive, what I receive from Simplica in terms of accounting is also extremely good. Firstly, I receive the bills for my ZUS and tax payments way ahead of the payment deadlines so I always have plenty of time to make payments. Secondly, and I think the best thing for me, Simplica offer an online invoicing system. This system allows me to write Polish invoices and keep track of payments with very little effort on my side. To be honest I’m not really sure how I would manage without this system – I don’t speak Polish very well and I thought that writing invoices would be extremely difficult, but this system makes it really easy.

I have now been self-employed for six months, and have co-operated with Simplica since the beginning. I remain extremely happy with the level of service I receive and I would highly recommend Simplica to anyone else looking for an accountant.

Rachel Boardman, mrLingua English proofreading - właściciel

Na bazie naszej współpracy polecamy biuro wszystkim przedsiębiorcom jako rzetelnego partnera, który profesjonalnie realizuje swoje zadania wobec nas.

W naszej opinii Simplicę wyróżnia:

–          Terminowe dostarczanie wymaganych informacji

–          Aktywne poszukiwanie najkorzystniejszych rozwiązań

–          Natychmiastowe rozwiązywanie bieżących problemów

Nie bez znaczenia jest również miła obsługa i życzliwość pracowników biura.

Andrzej Karwowski, INK Communication Sp. z o.o., prezes zarządu
http://www.ink.com.pl/

Na podstawie dotychczasowej współpracy z Biurem Rachunkowym Simplica, chcielibyśmy rekomendować tę firmę, jako rzetelnego i odpowiedzialnego partnera, który fachowo zadbał o nasze potrzeby związane z prowadzeniem księgowości.

       

W kontaktach z Simplicą doceniliśmy:

– profesjonalizm

– miłą obsługę

– terminowość

– sprawną komunikację

– szeroką wiedzę na temat zagadnień księgowych

– gotowość udzielenia szybkiej pomocy w nagłych 

  sytuacjach

 

Z pełną odpowiedzialnością polecamy Biuro Rachunkowe Simplica każdemu przedsiębiorcy, który szuka wysokiej klasy usług księgowych.

Katarzyna Biskowska, właściciel, HUBIK Systemy nawadniania
http://www.hubik.com.pl/

„możemy polecić biuro Simplica jako sprawdzonego i rzetelnego partnera, nie tylko prowadzącego księgowość naszych firm, ale dzielącego się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat finansów”

Przemysław Kantyka, Rafał Stryjek, Zarząd Database Consulting Sp. z o.o.
http://www.dataconsulting.pl